Lotos, róża i olej kameliowy w balsamie do włosów ICEVEDA

Firma ICEVEDA szczyci się tym, że przy produkcji kosmetyków wykorzystuje klasyczne metody zaczerpnięte z filozofii Wschodu – ajuwerdy łącząc je z siłą rosnących w surowym klimacie północnej części świata ziół. Dzięki temu otrzymujemy do ręki produkty, które zawierają siłę roślin potrafiących przeżyć w ekstremalnych warunkach, jak i znane od wieków ze swych odmładzających i odżywiających właściwości olejki. Zamknięte w jednym kosmetyku – uzupełniają się i zwiększają skuteczność pielęgnacyjnych zabiegów.

olejek-kameliowy.jpgJednym z godnych polecenia produktów, odżywiających i zwiększających kondycję włosów jest ziołowy balsam do włosów suchych i potrzebujących nawilżenia. Został on wzbogacony o olejek kameliowy, wodę różaną oraz ekstrakt z lotosu – wszystko po to, aby nieść ulgę i odżywić zniszczone, wymagające nawilżenia pukle, które łatwo tracą wodę z wnętrza.

Balsam do ciała z lotosem, różą i olejkiem kameliowym to produkt o pięknym zapachu, ładnie wydany, o pojemności 280 ml (jest wydajny i wystarczy na dłuższy czas) o przystępnej cenie. Balsam nawilża i wygładza włosy, pozostawiając na nich subtelny, nieco słodki, kwiatowy zapach. Składniki aktywne balsamu są dobrze skomponowane i świetnie pielęgnują włosy:

  • Olejek kameliowy – świetnie nawilża włosy, zapobiegając jednocześnie nadmiernej utracie wody z wnętrza pukli. Olejek kameliowy tonizuje dodatkowo skórę głowy i dostarcza włosom kompletu witamin niezbędnych do ich zdrowego wzrostu.
  • Olej z wiesiołka – uelastycznia włosy i odżywia zarówno kosmyki, jak i skórę głowy.
  • Olejek rokitnikowy – nabłyszcza nawet bardzo matowe, pozbawione blasku włosy i zapobiega ich wypadaniu.
  • Woda różana – nawilża, wygładza i przywraca blask włosów.
  • Ekstrakt z lotosu – zawiera komplet witamin, które hamują starzenie się włosów i dogłębnie je odżywiają.

Balsam należy nałożyć równomiernie na umyte szamponem, wilgotne włosy, pozostawić przez kilka minut na puklach, po czym dokładnie spłukać letnią wodą.